آویشن پودر شده چشمان فردی را بینا نمود

چای آویشن چندین فواید سلامتی باورنکردنی دارد و اول اینکه این گیاه دارای خواص مختلفی است که برای سلامتی شما مفید است و پس بنشینید و مطالعه کنید تا با فواید شگفت انگیز چای آویشن پودر شده برای سلامتی آشنا شوید.

آویشن گیاهی قوی و بوته‌ای با برگ‌های سبز مایل به خاکستری و عطر و طعم قوی است و این گیاه بومی غرب مدیترانه است اما در مناطق خشک تر و آفتابی تر در سراسر آسیای غربی و جنوب اروپا رشد می کند.

اگرچه آویشن در بیش از شصت نوع موجود است، Thymus vulgaris یا آویشن باغی پرمصرف ترین گونه آشپزی است و علاوه بر این، بیشتر در دستور العمل ها و درمان های تاریخی استفاده می شود، به ویژه در یونان، روم و مصر باستان و اطراف آن.

آویشن نه تنها طعم فوری را به پخت و پز می بخشد، بلکه فواید سلامتی بسیاری را نیز در صورت مصرف تازه یا خشک یا خیسانده برای تهیه چای دارد.

آویشن گیاهی از خانواده نعناع است که دارای مزایای سلامتی فراوانی است و در برابر انواع مشکلات سلامتی موثر است و این گیاه دارای کاربردهای فراوانی است.

علاوه بر این، اسانس آویشن اغلب روی پوست استفاده می شود و این روغن حاوی خواص ضد میکروبی است که ممکن است به پیشگیری از آکنه کمک کند.

آویشن پودر شده

یکی دیگر از راه های موثر برای استفاده از آن، تهیه چای آویشن است و متأسفانه، نمی توانید مزایای بالقوه نوشیدن این چای را نادیده بگیرید.

در عوض، به خودتان مدیون هستید که چای آویشن را امتحان کنید و اگر از چای لذت می برید، از فواید بی شمار آن برای سلامتی بهره مند شوید.

چای آویشن را می توان با گیاهان تازه یا خشک تهیه کرد و مواد مغذی در هر وعده بسته به دستور پخت استفاده شده کمی متفاوت خواهد بود و مواد مغذی زیر در 1 قاشق چایخوری برگ آویشن تازه وجود دارد:

70 میلی گرم سدیم
40 میلی گرم پروتئین
196 میلی گرم کربوهیدرات
112 میلی گرم فیبر غذایی
10 میلی گرم چربی
0.80 کیلو کالری
به عنوان یک نقطه مرجع، 1 قاشق چایخوری برگ آویشن خشک حاوی موارد زیر است:

91 میلی گرم پروتئین
74 میلی گرم فا
639 میلی گرم کربوهیدرات
550 میلی گرم سدیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.