ارتباط جعبه کمک های اولیه رویال با سلامت روانی!

کمک های اولیه بهداشت روان شاخه ای از جعبه کمک های اولیه رویال است که اغلب نادیده گرفته می شود. با این حال، با افزایش بیماری‌های روانی و مشکلات سلامت روانی که امروزه کودکان و جوانان با آن مواجه هستند، کمک‌های اولیه بهداشت روان یکی از شاخه‌های مهم کمک‌های اولیه است که کارکنان مدرسه باید از آن آگاه و آموزش ببینند.

بر اساس گزارش انجمن کودکان، از هر 6 کودک و نوجوان 5 تا 16 ساله 1 نفر احتمالاً مشکل سلامت روانی دارند. علاوه بر این، 55 درصد از جوانان 16 تا 25 ساله گفتند که در مقطعی از زندگی خود به پزشک عمومی خود در مورد مشکل سلامت روان مراجعه کرده اند.

جعبه

کمک های اولیه بهداشت روان به کارکنان مدرسه با عوامل خطر و علائم هشدار دهنده مشکلات سلامت روان در نوجوانان کمک می کند. اهمیت شناسایی موضوع، اهمیت مداخله زودهنگام و چگونگی کمک به یک جوان در بحران را می آموزد. کمک های اولیه بهداشت روان به ویژه در مدارس راهنمایی توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک های اولیه سلامت روان، با پایگاه دانش ما مشورت کنید.

اگرچه دوره های کمک های اولیه را می توان به صورت آنلاین تکمیل کرد، همیشه توصیه می شود در یک دوره حضوری شرکت کنید – به خصوص در مورد کودکان. در واقع شما باید حداقل 6 ساعت آموزش حضوری برای کمک های اولیه اورژانسی کودکان و حداقل 6 ساعت آموزش حضوری برای کمک های اولیه کودکان شرکت کنید.

هنگام سازماندهی آموزش کمک های اولیه برای کارکنان مدرسه، مهم است که اطمینان حاصل شود که دوره حداقل الزامات یادگیری حضوری را برآورده می کند. این دوره همچنین باید مطابق با ثبت نام سالهای اولیه Ofsted و مراقبت از کودکان باشد.

همه کارکنان مدرسه باید حداقل سطح اولیه آموزش کمک های اولیه را داشته باشند.

مدارس باید یک کارمند منصوب داشته باشند که به عنوان ناظر عمل می کند. این شخص ممکن است لزوماً کمک های اولیه را انجام ندهد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.