اسباب بازی پارکینگ سگهای نگهبان موجب مرگ 3 کودک در روسیه شد

سازندگان اسباب‌بازی در تلاش هستند تا اسباب‌بازی‌هایی را برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر کودکان بسازند.

در عروسک‌ها معمولاً شکل کوچکی دارند، اما اسباب بازی پارکینگ سگهای نگهبان می‌توانند اندازه واقعی و وزن داشته باشند.

سربازان اسباب‌بازی قرن‌هاست که محبوب بوده‌اند، بنابراین این نوع اسباب‌بازی‌ها اغلب به کودکان این امکان را می‌دهند که نبرد را با یک لباس نظامی کامل بازسازی کنند. مجسمه‌های مینیاتوری حیوانات نیز رایج هستند و با این نوع اسباب‌بازی‌ها، کودکان می‌توانند حیوانات و مزرعه را بازسازی کنند.

تیجه جایگاه بزرگی در بازار واقعی به دست آورند.در سال‌های اخیر، اسباب‌بازی‌های زیادی با نور چشمک زن و جلوه‌های صوتی پیچیده‌تر ساخته شده‌اند که به جذب کودکان بیشتری کمک می‌کند.

در مقابل تلویزیون و اینترنت بزرگ شده اند.

به منظور کاهش مالیات بر ارزش افزوده، اکثر تولید کنندگان اسباب بازی کارخانه های خود را در مناطقی با هزینه های پایین کار قرار می دهند، به عنوان مثال، 75 درصد از اسباب بازی های فروخته شده در ایالات متحده در چین تولید می شود. چنین مسائلی تاثیر زیادی بر صنعت اسباب بازی کشور صادرکننده دارد.

از زمان‌های قدیم، کودکان با اسباب‌بازی‌های مینیاتوری وسایل نقلیه، مانند گاری دو چرخ که روی یک گلدان یونانی باستان نشان داده شده است، بازی می‌کردند.

معادل‌های مدرن شامل ماشین‌های اسباب‌بازی، هواپیماهای مینیاتوری، قایق‌ها، وسایل نقلیه نظامی، و قطارهای تولید شده توسط Matchbox یا Hot Wheels است. طیف گسترده ای از دستگاه های قطار اسباب بازی توسط شرکت های Lionel، Doepke و Hornby صنعتی می شوند.

در تولید کلیه ماشین آلات ذکر شده توجه زیادی به آماده سازی دقیق جزئیات می شود.

پازل نوعی اسباب بازی پازل است که نیاز به مهارت و نبوغ دارد.برای حل پازل باید الگو را به درستی به خاطر بسپارید و آن را با نظم خاصی جمع آوری کنید.افرادی که مهارت تفکر استقرایی دارند در حل پازل مهارت بیشتری دارند.

چون پازل ها مبتنی بر پایه هستند. در مورد توانایی کشف و کشف سریع افرادی که می توانند نتیجه گیری خوبی بگیرند، قادر به حل سریعتر آنها هستند.

تاریخچه معماها به هزاران سال پیش برمی گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.