استفاده از شوینده صورت ویشی برای پاک کردن پوست از آلودگی

یک نظرسنجی در سال 2017 توسط برند مراقبت از پوست CeraVe نشان داد که 80 درصد آمریکایی ها حداقل یک یا چند اشتباه رایج را هنگام تمیز کردن صورت خود مرتکب می شوند، به عنوان مثال، بیش از نیمی از ما از تمیز کردن قبل از خواب غفلت می کنیم.

Joshua Zeichner، MD، مدیر تحقیقات زیبایی و بالینی در بخش پوست در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک، می گوید که شستشوی صحیح فواید زیادی دارد.

از بین بردن کثیفی و زباله می تواند به جلوگیری از بروز آکنه کمک کند.

او اضافه می‌کند که پاک کردن پوست از تجمع آلودگی، آسیب رادیکال‌های آزاد ناشی از ذرات معلق در هوا را که با پیری زودرس مرتبط است، به حداقل می‌رساند.

با کمک شوینده صورت ویشی می توان صورت را از تمام آلودگی ها پاک کرد.

علاوه بر این، شستن صورت کلید حذف سلول‌های مرده‌ای است که روی پوست تجمع می‌کنند و به تیرگی کمک می‌کنند این سلول‌ها را از بین ببرید و پوست سالم‌تر و درخشان‌تری را در معرض دید قرار دهید.

با این حال، ممکن است در مورد شستشوی صورت بیش از حد مشتاق بود.

دکتر می گوید شستشوی بیش از حد و مالش دادن بیش از حد ممکن است احساس تمیزی جیرجیر را در شما ایجاد کند، اما این در واقع آسیب زا است.

هنگامی که پوست خود را می شویید، می خواهید چربی اضافی، آلودگی، آلودگی و آرایش را بدون به خطر انداختن یکپارچگی خود مانع پوست پاک کنید.

او توضیح می دهد که سد پوست شبکه ای از سلول ها و چربی های پوست در لایه بیرونی پوست است که از پوست شما در برابر محیط محافظت می کند.

یک روال شستشوی درست برای همه مهم است، به ویژه کسانی که اگزما و روزاسه دارند، زایشنر می گوید در این شرایط، سد پوستی به طور طبیعی ضعیف می شود و خطر التهاب را افزایش می دهد.

یک لمس ملایم لازم است تا بیش از آنچه قبلا وجود دارد باعث تحریک نشوید.

برای کشف بایدها و نبایدهای شستشوی مناسب صورت به گفته متخصصان پوست، ادامه مطلب را بخوانید و درخشش پوست خود را تماشا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.