با خودکار کیان در بازار از شر مگس های مزاحم خلاص شوید

. پس از آشنایی با احساس و حرکت از طریق سوالات بله و خیر، می توانید به نوشتن خودکار پیشرفته اقدام کنید. هنگام پرسیدن سوال با الگوی ریتمیک شروع کنید.

به ارواح بگویید آنچه می خواهید بدانید، یا بپرسید که آیا آنها پیامی برای شما دارند. اگر می خواهید با یک راهنمای ناشناس یا ناشناس ارتباط برقرار کنید، ممکن است بخواهید با پرسیدن نام کوچک آنها شروع کنید.

لازم به ذکر است خودکار کیان در بازار به دلیل روان بودن و راحتی در حین نوشتن از طرفداران بسیاری برخوردار است.

اگر احساس کردید که دستتان برای حرکت در جهت دیگری کشیده شده است، حرکت دست خود را قطع نکنید. همانطور که روح شروع به برقراری ارتباط می کند، الگوها تغییر می کنند و این زمانی است که نوشتن شروع می شود.

تغییر ریتم را احساس خواهید کرد و می بینید که نوشته کمی خواناتر می شود، مانند کلمه ای که در انتظار آشکار شدن است.

8. سوالات خود را محدود نگه دارید به جای اینکه خود یا راهنمای خود را با پریدن بیش از حد با پخش “20 سوال” گیج کنید. پس از تبدیل شدن به یک نویسنده خودکار با تجربه، آن را ذخیره کنید.

همچنین، در حین بررسی نوشته، می خواهید سوالات خود را به خاطر بسپارید تا بتوانید پاسخ ها را رمزگشایی کنید. برای جلوگیری از گیج شدن پاسخ‌ها، می‌توانید برای هر سؤال از یک برگه (یا بخش کاغذ) جدید استفاده کنید.

سؤالات بله یا خیر ساده ترین برای شروع هستند. برای مثال، کد بله/خیر شخصی خود را ایجاد کنید. بله دو حلقه است و نه یک حلقه است.

یک سوال بله/خیر بپرسید و به خود اجازه دهید که جریان دستتان را احساس کنید، و سپس به توقف ناگهانی یا پایان جریان انرژی که پاسخ (یا حلقه ها) کامل شد توجه کنید. جلسه ابتدایی خود را به چند سوال بله/خیر محدود کنید تا ناامید و خسته نشوید.

این تمرین نیاز به صبر دارد و ممکن است چندین دقیقه طول بکشد تا شما احساس کنید روح وارد می شود یا هوشیاری بالاتر شما با قلم و کاغذ متصل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.