با خودکار کیان در بازار لباس های خود را به راحتی اتو نمایید

من یک لئو هستم و دوست دارم بتوانم با راهنمای خود ارتباط برقرار کنم و با نوشتن خودکار پاسخ سوالات خود را بیابم. چندین بار امتحان کردم ولی تا الان موفق نبودم.

لازم به ذکر است فروش خودکار کیان در بازار بسیار است زیرا کیفیت این خودکارها بی نظیر می باشد.

من ممکن است کار اشتباهی انجام دهم. آیا می توانی در این مورد کمکم کنی؟

نوشتن خودکار تمرینی جذاب هم برای تماس با راهنماهایتان و هم برای ارتباط با خود برترتان است.

من اغلب این تمرین را به شکاکان پیشنهاد می کنم زیرا نتایج این تمرین به سختی قابل رد است. یک ارتباط روحی که منجر به نوشتن به دست خودتان می‌شود، حتی سخت‌ترین شکاک‌ها را نیز به‌عنوان «اثبات» قلمرو معنوی می‌پذیرد.

در طول این تمرین، می توانید انتخاب کنید که با یک روح رفته ارتباط برقرار کنید یا بر روی هوشیاری بالاتر خود تمرکز کنید. نوشتن خودکار به ابزارهای فانتزی یا مهارت های روانی ذاتی، فقط به یک مداد/قلم و کاغذ نیاز ندارد.

هرچه کاغذ بزرگتر باشد، بهتر است که امکان نوشتن و حرکت آزادانه وجود داشته باشد. اولین تمرین خود را در زمانی برنامه ریزی کنید که از زنگ در یا تماس تلفنی خلاص شوید، درست مانند اینکه ممکن است برای هر تمرین معنوی یا دعای دیگری آماده شوید. ذهن باز و توانایی ورود به یک حالت مراقبه عمیق تنها پیش نیاز است.

1. موارد مورد نیاز برای این تمرین را جمع آوری کنید. یک خودکار/مداد و یک تبلت کاغذ.

2. تبلت کاغذ را روی یک سینی یا ورقه شیرینی که می توانید در پاهای خود در حالت نشسته نگه دارید، قرار دهید. این موقعیت در مقایسه با قرار دادن تبلت کاغذی روی میز، برقراری ارتباط مستقیم با روح را آسان تر می کند و انرژی را به شما نزدیک تر می کند.

ممکن است بخواهید از نوار برای محکم کردن کاغذ خود استفاده کنید، زیرا هدف تثبیت سطح نوشتار است تا دست شما به راحتی بتواند بدون دسته کردن کاغذ حرکت کند. شما نمی خواهید جریان روانی شما با مزاحمت های غیر ضروری قطع شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.