تابلو گلدوزی خام دارای بافتی از جنس طلا

اگر بخواهیم به ساده ترین شکل تعریف کنیم، می توان گفت که گلدوزی تکنیکی است که شامل استفاده از سوزن و نخ برای تزیین پارچه است و با این حال، چیزهای زیادی برای گفتن در مورد این تکنیک وجود دارد، که در حال حاضر از چیزی شبیه به تابلو گلدوزی خام می توان رونمایی نمود.

گلدوزی چیزی که زمانی به عنوان یک فعالیت هنری ناچیز از قلم افتاده بود، اکنون به عنوان هنر خود شناخته می شود و در مورد این فعالیت هیجان انگیز بیشتر بیاموزید، که می توانید بلافاصله تمرین آن را شروع کنید.

گلدوزی تاریخچه ای طولانی دارد قرن هاست که تقریباً در همه فرهنگ های جهان وجود داشته است و در حالی که تکنیک ها می توانند از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشند، برخی از بخیه ها کم و بیش جهانی هستند و سوزن دوزی اولیه تقریباً همیشه یکسان است.
تقریباً مسلم است که گلدوزی از دوخت ایجاد شده است و قبل از اینکه صنعت نساجی وجود داشته باشد، مردم لباس های خود را با نخ و سوزن دست ساز می ساختند که در مقاطعی، مردم به تزئین لباس به عنوان نشانه ای از موقعیت اجتماعی یا، همانطور که امروزه وجود دارد، علاقه مند شدند.

تابلو گلدوزی خام
زمانی که زنان از دسترسی به تحصیل و سیاست محروم بودند و در خانه محصور بودند، گلدوزی فعالیتی بود که به آنها امکان ابراز وجود و معاشرت را می داد و امروزه دستاوردهای فنی بسیاری از گلدوزی‌های گمنام از گذشته به رسمیت شناخته شده و بخشی از مجموعه‌های موزه در سراسر جهان است.

گلدوزی های معاصر چه توسط زنان و چه توسط مردان اغلب به این تاریخ می پردازد و ریشه های آن را به عنوان شکلی از بیان هنری، به عنوان راهی برای ثبت داستان خود، و به عنوان رسانه ای برای کنشگری و اعتراض باز می گرداند.

اولین چیزی که نیاز دارید یک سوزن است و شما انواع مختلفی از سوزن ها را در اندازه های مختلف پیدا خواهید کرد و با این حال، ایده خوبی است که از سوزن ها به طور خاص برای گلدوزی استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.