جلیقه پلیس اسباب بازی که مهارتهای یادگیری فرزندان را بهبود میبخشد!

بهترین بازی تظاهر: این یک مجموعه جلیقه پلیس اسباب بازی عالی است که کودک شما را یاد می‌گیرد، بازی می‌کند و او را وادار می‌کند تا درباره «آنچه که ممکن است وقتی بزرگ شد بخواهد انجام دهد» فکر کند.

برای کودکان بالای 3 سال توصیه می شود.

هدیه عالی: چه هدیه کریسمس، هدیه تولد، لباس هالووین، روز شکرگزاری یا سال نو، فرزند شما سزاوار جذاب ترین ظاهر است.

چه کسی می تواند بهتر از پلیس بودن باشد؟ ثابت کرده است که بازی وانمودی ابزاری مؤثر در رشد کودک، ایجاد تخیل، آشکار کردن افکار خلاقانه و مهارت‌های حل مسئله است، شما آینده روشن‌تری را به او هدیه می‌دهید.

اسباب بازی

ویژگی های محصول: جلیقه پلیس با بند الاستیک متقاطع پشتی عرضه می شود. این مجموعه به همراه یک چراغ قوه واقعی سبک وزن (باطری ها) ارائه می شود.

سایر لوازم جانبی پلیس کودک شما را ساعت ها سرگرم می کند تا بتواند مهارت های حرکتی و یادگیری خود را بهبود بخشد.

100٪ رضایت تضمین شده: ما به کیفیت اعتقاد داریم نه کمیت! تمام مجموعه اسباب بازی های پلیس ما شامل اسباب بازی های آموزشی است که به تقویت مهارت های یادگیری کودک شما کمک می کند.

مواد ایمن و ایمن: این مجموعه اسباب بازی های پلیسی کودکان از مواد ایمن و دوستانه تشکیل شده است که مطمئناً برای مدت بسیار طولانی دوام خواهند داشت. سن توصیه شده 3+.

آماده هستید تا یک پلیس جذاب باشید؟: مجموعه لباس های پلیس دختر و پسر ما برای بازی به رشد مهارت های اجتماعی و مهارت های ارتباطی کودکان کمک می کند.

مجموعه پلیس کامل با لوازم جانبی واقع گرایانه، شما بچه ها احساس یک افسر پلیس واقعی خواهید داشت.

هدیه عالی برای تولد، کریسمس، هالووین، شکرگزاری. مناسب برای کودکان وانمود کردن بازی، روز شغلی ست بازی نقش پلیس کامل همراه با لوازم جانبی: این ست لباس پلیسی شامل 19 تکه، کلاه پلیس، جلیقه پلیس، سوت، واکی تاکی، دستبند، نشان، باتوم پلیس، ساعت اسباب بازی است.

جلیقه و کلاه پلیسی قابل تنظیم که از پلی استر عالی ساخته شده و به خوبی دوخته می شود تا از استفاده پایدار اطمینان حاصل شود. تمام لوازم جانبی واقعی از پلاستیک بادوام ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.