دستگیری فردی که سعی داشت با پوست انسان پالتو چرم و خز تولید کند!

همه چرم ها برابر نیستند. پوست های مختلف با درمان های مختلف چندین سطح مختلف برای ژاکت ایجاد می کنند:

چرم گاو استاندارد و ساده است. پالتو چرم و خز از آن می آیند. این چرم ضخیم‌تر و محکم‌تر است که مدتی طول می‌کشد تا شکسته شود. بسته به حیوانی که چرم از آن می‌آید، پوست از کدام قسمت گاو می‌آید و سازنده چگونه با آن رفتار کرده است، کیفیت می‌تواند بسیار متفاوت باشد. به دنبال چرمی باشید که ضخیم است اما روی قفسه کاملاً سفت نیست.

پوست آهو پسر عموی تصفیه شده ی پوست گاو است. به طور مشابه سخت و ضد آب است اما سبک تر و انعطاف پذیرتر است. سطح تمام شده تمایل به داشتن بافت نرم تری با کمی چسبندگی (فاز) دارد تا احساس صاف و صاف. هم برای کت های کار و هم برای لباس های مد مناسب است.

پوست بز از مد می آید و خارج می شود. سبک تر از پوست گاو است و به وضوح هوا می شود – ژاکت پوست بز به مرور زمان الگوی خطوط و چین های سطحی ایجاد می کند و هر کدام را منحصر به فرد می کند. بافت آن نسبت به پوست گاو در زمان جدید قابل مشاهده تر است.

پوست بره نرم است و گاهی اوقات برای گرما با پشم گوسفند بیرونی پوشانده می شود (البته به عنوان یک واقعیت تولید عملی، این روزها بیشتر ژاکت های پوست بره از چرم ساده با پشم گوسفندی دوخته شده ساخته می شوند که به شما آستر یکنواخت تر از تلاش برای چرخاندن گوسفند به داخل می دهد. -خارج). این چرم سبک‌تر و نرم‌تر از سایر چرم‌ها است و معمولاً کت‌های سه فصل سبک‌تر است تا لباس‌های زمستانی یا ورزشی.

پالتو چرم
چرم بیسون سخت، ناهموار و بافت است. همانطور که گاومیش کوهان دار پرورشی بیشتر و بیشتر رایج می شود، چرم بیشتر در فروشگاه ها ظاهر می شود، به ویژه در لباس های محافظ مانند ژاکت موتور سیکلت. رنگ طبیعی آن قرمز است و پوست دارای چین های ظریفی است که در سراسر آن وجود دارد.

به عنوان یک قاعده کلی، چرم گاوی ارزان ترین خواهد بود، اما یک ژاکت چرم گاوی فانتزی و لوکس می تواند به راحتی بیشتر از یک ژاکت گاومیش کوهان دار ساده و مفید قیمت داشته باشد. کیفیت در همه افراد بسیار متفاوت است، و پوستی که برنزه نشده باشد، کسری از طول عمر چرم درجه یک را خواهد داشت.

 

  1. Best Leather Jackets For Men – The Ultimate Guide

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.