دلایلی که باعث می شود واکس به لباس چرم آسیب بزند

اغلب بحث می شود که آیا چربی یا روغن بهترین مراقبت از چرم است. بسیاری استدلال می کنند که دوبین باعث می شود چرم غیر قابل تنفس باشد. برعکس، گفته می شود که روغن چرم از طریق چرم خیس می شود و آن را بیش از حد چرب می کند.

دوبین بدون رزین و واکس زیاد، وایتکس برای خشکاندن درخت به سختی بر تنفس چرم کفش یا کت و شلوار موتورسیکلت تأثیر می‌گذارد و روغن چرم کم مصرف، چرم را خیلی چرب نمی‌کند.

در یک چرم قدیمی و خشک، استفاده از روغن چرم منطقی است.

این مایع است و به عمق الیافی که خیلی خشک هستند نفوذ می کند. واکس کاپشن چرم در چرم نو فرقی نمی کند که روغن استفاده شود یا چربی. فقط باید به مقدار کم اعمال شود. در چنین مواقعی بستگی به مشتری دارد که از کدام محصول استفاده کند.

تست مراقبت از چرم
نتایج تست مراقبت از چرم در سال های اخیر به طور مداوم تغییر کرده است. این ربطی به محصولات ندارد، بلکه به دلیل تنظیمات آزمایشی و چرم های آزمایش شده است. چرم در انواع و شرایط مختلف موجود است و کاربردهای مختلفی دارد.

چرم ممکن است مات یا براق، وام خود اشتغالی بانک کشاورزی نرم یا سخت، رنگدانه دار یا متخلخل باشد. انواع و کیفیت های بی پایانی وجود دارد. چرم ممکن است کهنه یا نو، آسیب دیده یا سالم باشد.

می توان از آن در داخل خانه یا فقط در هوای خوب استفاده کرد و می توان آن را برای همیشه در معرض رطوبت قرار داد. آزمایش محصولات مراقبت از چرم باید تمام پارامترها را در نظر بگیرد. عمدتاً فقط یک نوع چرم تست شده و با ویژگی های کیفی کمی است.

بنابراین، نتایج آزمایش همیشه متفاوت است. بسته به نوع چرم، وضعیت چرم، وایتکس اسید است یا باز استفاده از چرم و پارامترهای تست، نتایج آزمایشات چرم همیشه در حال تغییر است. همین امر در مورد آزمایش پاک کننده های چرم نیز صدق می کند.

 

  • منابع:
  1. Leather care
  • تبلیغات:
  1. روشهای تجارت و کسب درآمد دلاری ظرف یک ماه!
  2. طرز تهیه آش ترش با استفاده از موسیر
  3. آنچه باید قبل از تعویض روغن بدانید
  4. چگونه از بیماری دیسک کمر جلوگیری کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.