شوینده تالگو برترین نمونه در 100 سال اخیر شد!

ممکن است فکر کنید که پیدا کردن بهترین شستشوی صورت تفاوت زیادی در روتین مراقبت از پوست شما ایجاد نمی کند، اما پاک کننده مناسبی با نام شوینده تالگو می تواند همه چیز را تغییر دهد.

یک تصور غلط رایج وجود دارد که از آنجایی که این محصول فقط برای چند ثانیه روی صورت شما قرار دارد (به هر حال باید نزدیک به 60 باشد)، خوب است از هر چیزی که در اطراف خود دارید استفاده کنید و اما یک شستشوی روزانه خوب، پایه ای برای پوستی شفاف، تغذیه شده و سالم است.

مورگان راباخ، MD، متخصص پوست و مؤسس LM Medical NYC می‌گوید: «پاک‌کننده از شر پوست مرده، آلاینده‌ها، روغن‌ها، کثیفی‌ها و باکتری‌ها خلاص می‌شود و این نه تنها از مسدود شدن منافذ و جوش جلوگیری می کند، بلکه می تواند به جذب بهتر محصولات مراقبت از پوست شما نیز کمک کند.

شوینده

اما یافتن یک پاک کننده صورت با کیفیت کافی نیست و برای محدود کردن بهترین شوینده صورت برای شما، در نظر گرفتن نوع پوست شما مهم است.

 

کسانی که پوست خشکی دارند باید به دنبال فرمول های خامه تر با موادی مانند پپتید یا اسید هیالورونیک باشند (کلماتی مانند شیری، آرام بخش و تسکین دهنده نیز شاخص های خوبی هستند)، و کسانی که چرب تر هستند یا بیشتر مستعد آکنه هستند باید به بافت های ژل سبک تر با اسیدهای لایه بردار بچسبند.

اگر نگرانی‌های خاصی برای مراقبت از پوست دارید، مانند هایپرپیگمانتاسیون یا خطوط ریز، یا می‌خواهید پایداری و بسته‌بندی را در نظر بگیرید، شست‌وشوهای مخصوص صورت بیشتری برای شما وجود دارد.

از برندگان جایزه Glamour Beauty Award با حمایت متخصصان گرفته تا فرمول‌های روزمره که ویراستاران ما واقعاً استفاده می‌کنند، بهترین شوینده‌های صورت سال 2022 را در آینده پیدا کنید.

همه محصولات ارائه شده در Glamour به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند و با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.