شیلنگ شیر اهرمی و راز عجیب پیر زن !

تصویر فوق از این ویدیوی یوتیوب نشان دهنده چیزی است که معمولاً برای یک شیلنگ شیر اهرمی دیده می شود. دریچه ایزوله در داخل و شیر قطره ای توپی در خارج، هدر را از سیستم اسپرینکلر جدا می کند و از دستکاری و یخ زدگی جلوگیری می کند.

به طور معمول، هنگام آزمایش جریان توسط خودتان، شیر جداسازی را در داخل باز می‌کنید و دریچه گاز را با دریچه‌های شیلنگ جداگانه بیرون می‌زنید تا سعی کنید نقاط 100% و 150% را تا حد امکان نزدیک کنید.

این کار دارای اپراتور دریچه ایزوله است که به بیرون کشیده شده است،

که اجازه می دهد دریچه های شلنگ به طور کامل باز شوند و جریان را از طریق دریچه ایزوله درونی مهار کنند. عملیات چند چرخشی نشان می دهد که این یک شیر دروازه است.

این امر به حذف کاویتاسیون و آشفتگی از طریق دریچه‌های نیمه باز 2.5 اینچی کمک می‌کند و باید جریان یکنواخت‌تری را از طریق هر شیر شلنگ برای محاسبه دو نقطه جریان تعیین‌شده ایجاد کند. حذف آشفتگی و حفره در دریچه‌های شلنگ «ممکن است» خوانش‌های بهتری را در مسیر مستقیم ایجاد کند. لوله ها و نازل های متصل

توجه داشته باشید، کاویتاسیون می تواند در هر شیر کنترل جریان رخ دهد. به خصوص به دیسک روی دریچه های پروانه ای آسیب می رساند. حضور پرسنل واجد شرایط پمپ در حال کار – “قرار است” شخصی در داخل باشد،

اجازه دهید گاز را انجام دهد. یک تلفن همراه و یک هدست بلوتوث هر دو دست را آزاد می‌کند تا مطالعه کند و به مردی که در داخل است بگوید چه زمانی باید ترک کند.

فاجعه‌های هدر تست پمپ آتش نشانی – داشتن آرنج‌های چرخان مانند ویدیو می‌تواند به رفع شیلنگ‌های مورد نیاز برای نازل‌ها و لوله‌ها در هنگام نصب دریچه‌های زاویه‌دار و فضایی برای پاشش آب کمک کند. آنها همچنین می توانند پیچ خوردگی های اتصالات شیلنگ در شیرهای مستقیم را از بین ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.