موتور سیکلت هایی که برای همه مناسب نیست!

موتور کم قدرت
برخی ممکن است تعجب کنند که آیا موپد باید اسکوتر نامیده شود یا زیر مجموعه ای از اسکوتر باشد، اما از نظر فنی متفاوت است. موپد دارای یک قاب سبک تر بر اساس یک دوچرخه و یک موتور کوچکتر (۵۰ سی سی یا کمتر) مانند سگ جیبی یا حتی یک موتور الکتریکی به جای موتور است.

پیدا کردن آنها در ایالات متحده سخت تر می شود، و اگر آنها را پیدا کنید می توان آنها را “وینتاژ” نامید. آنها سبک وزن هست

ند و قدرت محدودی دارند، اما حالت یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را دارند. آنها حداقل تا بدون ذخیره سازی و همچنین محدودیت یا بدون فیرینگ برای جلوگیری از باد و آب و هوا ارائه می دهند.

اکثر برندهای اصلی قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ یک موپد واقعی ارائه نمی دهند، بنابراین به برخی از مارک های وارداتی مانند TaoTao نگاهی بیندازید که یک موپد ساده را برای شما در خیابان های شهر ارائه می دهند. TaoTao Titan 50 (برای ۵۰cc) را می سازد که دارای فضای ذخیره سازی و فیرینگ کمی به عنوان یک آپشن است.

خارج از جاده
موتورسیکلت‌های آفرود دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می‌رسند: برای رفتن به جایی که هیچ‌کس قبلاً نرفته است. آنها ارتفاع صندلی بلندتری دارند تا برس عمیق‌تر و سیستم تعلیق بالایی را در خود جای دهند که می‌تواند چند ضربه را در طول مسیر تحمل کند. آنها معمولاً چراغ یا چراغ راهنما نخواهند داشت، بنابراین احتمالاً به نقطه سواری آخر هفته هدایت می شوند.

اکثر آنها بسیار سبک وزن هستند و آماده هستند تا در تمام تعطیلات آخر هفته در مسیرهای عقب سوار شوند. کاوازاکی یک خط تولید خوب برای موتورسیکلت های آفرودی ایجاد می کند که ضرر نمی کنند.

KLX110 یک گیربکس ۴ سرعته با طراحی بدون کلاچ ارائه می‌کند که در تمام آخر هفته برای بالا رفتن از تپه‌های شیب‌دار برای تماشای منظره، کار را برای دست و مچ آسان می‌کند.

آفرود
پس از خواندن همه این موارد، ممکن است در حال شنا کردن به این فکر کنید که چند گزینه برای موتور سیکلت وجود دارد. هر برندی در هر یک از انواع اصلی چیزی دارد، و حتی در داخل آن، چندین پیشنهاد دارد که اندازه‌های مختلف موتور و اندازه‌های کلی موتورسیکلت جیوه در لامپ تصویر تلویزیون موجود را پوشش می‌دهد.

اگر به دنبال برند خاصی نیستید، یک خودکار و دفترچه یادداشت بردارید و بنویسید که قصد دارید از موتورسیکلت برای چه کاری استفاده کنید.

هنگامی که متوجه شدید، می توانید شروع به پیمایش کنید که چه چیزی برای شما مناسب تر است و همچنین بررسی کنید که چه ویژگی های ایمنی برای هر مدل موجود است. اگر مطمئن نیستید که چگونه تناسب را بررسی کنید، اخیراً در این مقاله به آن پرداختیم.

هنگامی که لیست مدعیان را کم کردید، می توانید امتیازات سایر موتورسواران را در آرادبرندینگ بررسی کنید، به یک نمایندگی محلی بروید و چند موتورسیکلت را امتحان کنید و در نهایت سواری عالی را که آرزویش را داشتید بیابید. در آنجا ایمن باشید و موفق باشید!

 

  • منابع:
  1. A BEGINNER’S GUIDE TO TYPES OF MOTORCYCLES
  • تبلیغات:
  1. خیار کاسه گل سبز با پرز و گل تاج زرد
  2. ۵ راز ثروتمند شدن که حتما باید بدانید!
  3. شستشوی دستی ظروف با درجات مختلف خاک
  4. ظروف قدیمی مسی استاندارد طلایی برای ماهیتابه ها

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.