چه میزان لباس بافتنی نوزاد برای فصل زمستان لازم است؟

برای بسیاری از افراد باردار، مقاومت در برابر اضافه کردن یک میلیون لباس کودک به رجیستری شما دشوار است. (چکمه های کوچک! کلاه های گره دار! خواب های نرم! منظور ما را ببینید؟)

از یک طرف، آشفتگی اتفاق می افتد – زیاد – و داشتن گزینه های لباس برای تغییر سریع اندازه لباس بافتنی نوزاد می تواند مفید باشد. اما از سوی دیگر، نوزادان به سرعت رشد می کنند و کودک شما برای مدت طولانی در یک سایز باقی نمی ماند.

بنابراین کودک شما واقعاً به چند لباس نیاز دارد؟

چگونه کمد لباس کودک خود را بسازیم
وقتی می خواهید بفهمید به چند لباس کودک نیاز دارید و چگونه باید لباس را به مجموعه خود اضافه کنید، باید مانند طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه به چند نکته فکر کنید.

۱٫ به لباسشویی فکر کنید

دسترسی شما به لباس‌های شسته شده (و تعداد دفعاتی که واقعاً آن را انجام می‌دهید) تفاوت بزرگی در تعداد لباس‌های کودکی که در دستتان نیاز دارید ایجاد می‌کند.

فهرست ما از ملزومات نوزادان در زیر فرض می کند که شما در طول هفته چند بار لباس بشویید. اگر اینطور نیست، ممکن است به لباس بیشتر قهوه برای لاغری شکم و پهلو یا کمتری نیاز داشته باشید. در اینجا نحوه تنظیم آمده است:

اگر فقط یک بار در هفته می خواهید لباس بشویید، اعداد زیر را در دو ضرب کنید.
اگر قرار است هر روز لباس بشویید، اعداد زیر را نصف کنید.
۲٫ در مورد سایز لباس نوزاد چه می شود

تعیین اندازه و تعداد قطعات در هر اندازه برای اضافه کردن به رجیستری می تواند دشوار باشد زیرا پیش بینی اینکه کودک شما در بدو تولد چقدر بزرگ می شود و چقدر سریع رشد می کند دشوار است. این نکات را در نظر داشته باشید:

بزرگ فکر کن بیشتر سایزهای نوزادان حدوداً هشت پوند است، بنابراین اگر نوزاد بزرگتری دارید، ممکن است از همان ابتدا به سایزهای ۰ تا ۳ ماهگی نیاز داشته باشند. (و اگر در سمت کوچکتر باشند، به احتمال زیاد فقط برای چند هفته در اندازه نوزادان مناسب خواهند بود.) چند مورد از نوزادان را انتخاب کنید و سپس روی ۰-۳ ماهگی تمرکز کنید زیرا آن شومیز یقه کراواتی ها تا حدودی برای نوزادان مناسب هستند. ۱۲ یا ۱۳ پوند.
مخلوطش کن هر برند کودک در مورد سایزبندی متفاوت عمل می کند. برخی از مارک ها جادارتر هستند و برای نوزادان بزرگتر عالی هستند، در حالی که برخی دیگر در سمت باریک می دوند و اگر کودک شما بلند و لاغر باشد بهتر عمل می کنند. از آنجایی که قبل از تولد نوع بدن کودک خود را نمی‌شناسید، سعی کنید لباس‌هایی از برندهای مختلف را با هم ترکیب کنید تا گزینه‌های مختلف تناسب داشته باشید.

 

  • منابع:
  1. How Many Baby Clothes Do I Need?
  • تبلیغات:
  1. استفاده از لوله پلی اتیلن برای ساخت وسایل ورزشی!
  2. فروش روغن، راهی برای سرمایه دار شدن
  3. با استفاده از این روش ها ماهی ۴۰ میلیون درآمد کسب کنید!
  4. الیاف بافته شده در لباس جودوکار از طلا بود!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.