کفش اسپرت زنانه آدیداس موجب تصادف دو قطار با هم شد

صنعت کفش اسپرت زنانه آدیداس در طول سال‌ها تکامل یافته است که در آن تعداد زیادی وارد بازار شده‌اند. جایی که شرکت های مربوطه از استراتژی های سختگیرانه ای در سازمان خود برای تبدیل شدن به رهبران صنعت و ایجاد سود درخواست کرده اند، بسیار رقابتی شده است. شرکت هایی که در این صنعت تحلیل خواهند شد نایک، ریباک، آدیداس، فیلا و پوما هستند.

بهبود مخارج مشتریان در این صنعت از رشد چشمگیر شرکت‌های تولید کفش مانند Nike Inc.، Adidas-Solomon AG و Reebok International Ltd حمایت کرده است.

این روند استراتژیک جدید در صنعت کفش ورزشی اهمیت بیشتری به تحقیقات بازار و خواسته های مصرف کننده می دهد. همچنین نیاز به فناوری مدیریت زنجیره تامین (SCM) بیشتری دارد و مزیت رقابتی برای آن دسته از شرکت هایی ایجاد می کند که با موفقیت این تقاضا را برآورده کرده اند. این روند استراتژیک جدید همچنین به مانع ورود صنعت پوشاک و کفش ورزشی می افزاید.

کفش

برندسازی همچنان بزرگترین منبع مزیت رقابتی در صنعت کفش است. بیش از 75 درصد صنعت توسط اقلام مارک دار کنترل می شود. به طور خاص در زیر صنعت کفش، 80 درصد از فروش را نام های تجاری تشکیل می دهند. مزیت رقابتی به‌دست‌آمده از شناخت بالای برند به‌شدت در چهار نیرو از پنج نیرو در مدل پنج نیروی پورتر نفوذ می‌کند. این مزیت رقابتی از طریق افزایش وفاداری به برند محقق می‌شود.

مزایای عملکردی- این مزایایی که با پوشیدن کفش ورزشی نایک دریافت می کنید، گاهی غیر قابل باور است. کفش‌ها راحت هستند، به پای شما می‌آیند، تکیه‌گاه و چیزهای بیشتری برای پاهای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید در هر کاری که انجام می‌دهید بهترین عملکرد را داشته باشید. توسعه شاکس و فناوری هوای زوم پشتیبانی اضافی برای پاشنه و کف پا برای حداکثر راحتی و عملکرد فراهم می کند.

ارزش افزوده – ارزش اضافی که از کفش‌های ورزشی نایک دریافت می‌کنید، احساس راحتی است و اینکه وقتی کفش‌های کتانی نایک را پوشیدید، می‌توانید هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید. نایک محصولات خود را مانند هیچ برند دیگری ارائه می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.